Sıkça Sorulan Sorular

Teslimat kaç günde gerçekleşir?

Haftaiçi 17:00, Cumartesi günü ise saat 13:00'e kadar verilen siparişler aynı gün Sürat kargoya verilir ve bir iki gün içerinsde size ulaştırılır.

Ürünleriniz garantili mi?

Sattığımız ilgili ürünlerin üstünde T. C. Tarım ve Orman Bakanlığı onayı ve izin numaraları vardır. Buna ilave olarak üretici firmanın ürüne dair barkod ve lot numaraları da aksesuar grubu ürünler hariç her üründe yer almaktadır.

İnternet sitemizde ve mağazamızda satılan tüm ürünlerin orijinalliği proteinclubs.com garantisi altındadır.

%5 havale indirimi tüm ürünler için geçerli midir?

Evet. %5’lik havale indirimi satışa sunduğumuz tüm ürünlerimizde geçerlidir.

Ürünün kapak altı koruma kağıdı açık veya tam yapışmamış sorun yaşar mıyım?

Ürünler İthalat veya tedarik sonrası firmamıza direkt olarak hiç bir süreçte açılmadan gelip aynı şekilde açılmadan müşterilerimize kargolanmaktadır. Dış kapağı kapalı ve korumalı ürünlerde dahi jelatinin tam yapışmadığını görebilirsiniz. Bunun sebebi yapıştırıcı maddenin sağlık açısından herhangi bir risk teşkil etmemesi için minimum miktarda veya hiç kullanılmamasıdır. 

Menşei ABD olan birçok markada kapağın altında herhangi bir koruyucu kağıt ya da jelatin bulunmaması amerikan üretim standartları gereği normal bir durumdur. 

Menşei Avrupa olan ürünlerde kullanılan bir yöntem ise kapak açıldığı zaman jelatinin beraberinde kısmen çıkmasıdır. Yakın zamanda Avrupa ülkelerinin de jelatin veya kağıt kullanımının sona ermesi beklenmektedir.

Ürün üzerinde etiket veya kapatmalar neden bulunuyor?

Ürün üzerinde bulunan etiket ve kapatmalar Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı mevzuatı gereği tüketiciyi bilgilendirmek ve korumak amacı ile yapılmaktadır.

Genellikle %100 ifadesi ve anlam kargaşası yaratan yabancı kelimeler ithalat sırasında bakanlık memurları tarafından belirlenerek kapatılmaktadır.

Size bir kampanya haberimiz var!

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır